Integris - wiedza, doświadczenie, skuteczność

http://www.integris.pl/

http://www.integris.pl/ to firma zajmująca się najnowszymi systemami informatycznymi, dzięki którym pracuje i żyje się lepiej, zwłaszcza w tych dużych przedsiębiorstwach. Takie systemu ujednolicają pracę i generują większe zyski.

Chyba każdy z nas, a na pewno każdy, kto prowadzi jakąkolwiek firmę, słyszał o systemie Microsoft Dynamics CRM albo AX. Są to rozwiązania, poprzez które firma działa sprawniej, szybciej i efektywniej. Firma Integris powstała w 1998 roku, więc na rynku działa już od 19 lat, procentuje to w doświadczonych profesjonalistach, jakimi są pracownicy firmy. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Integris oferuje szeroki wybór usług, do których między innymi należy przeprowadzanie analiz, szkoleń, parametryzacja, serwis i opieka powdrożeniowa, roll-out, programowanie i dostawa sprzętu. Zatrzymajmy się na chwilę przy tym, czym generalnie zajmuje się firma. Otóż są to rozwiązania klasy ERP. Co to znaczy? Do niedawna było tak, ze każde średnie i większe przedsiębiorstwo miało kilka baz danych, które należało przeanalizować, by znaleźć informację, która nas interesuje. Zajmowało to wiele czasu, mogło być dla pracowników nużące i demotywujące. Systemy ERP pozwalają na stworzenie jednej, obszernej bazy, która zawiera wszystkie niezbędne dla dobrego funkcjonowania firmy informacji. Wszystko uporządkowane jest tak, by nie tracić czasu na zbędne czytanie nieistotnych w danej chwili wiadomości. Każdy z pracowników ma dostęp do konkretnego obszaru, w którym może się swobodnie poruszać i edytować dane. Natomiast do obszarów, w których nie jest kompetentny dostęp do edycji jest zablokowany. Poza tym, informacje wprowadzane do systemu widoczne są w czasie rzeczywistym. System AX zwiększa produktywność pracowników, pozwala na dostosowanie się firmy do aktualnych potrzeb rynku oraz dostarcza analizy biznesowe, umożliwia tworzenie planów,prognoz i harmonogramów dotyczących firmy i jej zasobów. Microsoft Dynamics NAV pozwala na zarządzanie procesami produkcyjnymi, obsługę zleceń produkcyjnych, planowanie potrzeb materiałowych oraz planowanie zdolności produkcyjnych. Jeśli chodzi o kolejny system informatyczny, Microsoft Dynamics CRM perfekcyjnie sprawdza się w firmach, które nastawione są na spersonalizowane aktywne zarządzanie, tam, gdzie najważniejszy jest klient i dobra relacja z nim. Zapewnia sprawną obsługę klienta, umożliwia mu samodzielną obsługę zgłoszeń. Poza tym system sprawnie działa w obszarze marketing automation. Firma Integris zapewnia klientom wdrażanie systemów Microsoft Dynamisc oraz opiekę powdrożeniową, dzięki temu pracownicy poznają tajniki działania takich rozwiązań technologicznych, co pozwala im na sprawne poruszanie się w systemie i generowanie pozytywów, do których należą między innymi popularność, zaufanie i wyższe zarobki dla przedsiębiorstwa. Każdy, kto planuje założenie firmy lub już takową posiada, powinien podążać za nowinkami technologicznymi, które pomagają w jej sprawnym funkcjonowaniu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio czytane

Jak rzeczoznawca wycenia nieruchomości?

 

Być może wydaje nam się, że wyceny nieruchomości powstają w oparciu wyłącznie o walory estetyczne określonych mieszkań, domów czy lokali użytkowych. Jeżeli tak właśnie by było, właściciele pięknych i świeżo wyremontowanych mieszkań zlokalizowanych w mało przyjaznych warunkach środowiskowych nie byliby aż tak bardzo rozczarowani danymi umieszczonymi w operatach szacunkowych, stanowiących opinię rzeczoznawców majątkowych na temat wycenianych obiektów. To, czy jedno mieszkanie zostanie wycenione na kilkaset tysięcy, a drugie – podobne – zaledwie na kilkadziesiąt, uzależnione jest bowiem od ogromnej ilości czynników, które muszą być wzięte pod uwagę podczas odpowiedzialnego podejścia do zadania.

Czytaj więcej...

O czym mówią kwiaty, czyli kilka słów o symbolice

Obdarowując kogoś kwiatami, czasami nie wiemy, że za ich pomocą mówimy co innego, niż chcemy. W grę wchodzi bowiem symbolika kwiatów, która zależy od gatunku oraz koloru. Oczywiście dla wielu osób jest to sprawa drugorzędna lub całkowicie nieistotna, ponieważ liczy się sam gest. Bywa i tak, że mężczyzna podarowując kobiecie żółte kwiaty wcale nie ma pojęcia, że oznaczają one zazdrość czy zdradę. Bo tak to już z symbolami jest – są one głęboko ukryte i nie zawsze adekwatne do sytuacji. Warto jednak poznać tajemnice kwiatów. Szczególnie dla wielu kobiet ma znaczenie ich rodzaj, dlatego panowie, trochę wiedzy na temat symboliki bukietów nie zaszkodzi. Zacznijmy od samych kolorów. Biel powszechnie uważana jest za symbol niewinności, czystości i szczerości. W związku z tym, jeśli chce się komuś powiedzieć, że żywi się w stosunku do niego szczere i szlachetne uczucia, warto podarować kwiat w tym kolorze. Z kolei barwa żółta w odniesieniu do kwiatów symbolizuje negatywne uczucia związane z zazdrością i złością. Niektórzy wierzą, że podarowanie komuś bukietu w tym kolorze przyczynia się do wywołania kłótni i nieprzyjemnych sytuacji pomiędzy tymi dwiema osobami.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – przepisy i zasady

Transport bliski polega na przenoszeniu ładunku o określonej wadze i wielkości w obrębie jednego miejsca pracy. Może nim być dowolnej wielkości magazyn, plac budowy, hala produkcyjna, kopalnia, stocznia i tym podobne. Mimo, że określenie „bliski” jest mylące, chodzi tu głównie o wykonywanie danej czynności, która polega na przenoszeniu czegoś z jednego miejsca na drugie ręcznie lub za pomocą urządzeń pomocniczych. W czasie budowy ogromnych osiedli mieszkaniowych, dróg lub mostów, maszyny takie jak żurawie, chwytaki i wciągarki są niezastąpione. Ich praca jest tu podstawą, a poszczególni pracownicy zajmują określone stanowiska, obsługując ich prosty lub skomplikowany mechanizm. Natomiast jeśli chodzi o transport ręczny w określonym zakładzie pracy, jego podstawą jest siła ludzkich mięśni. Coraz częściej jednak zaczyna się od tego odchodzić. Każdy pracodawca ma bowiem obowiązek wyposażyć każdego pracownika w odpowiedni sprzęt pomocniczy, aby wykonywanie każdego zadania było jak najmniej obciążające.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!