Strony www, a znajomości

internetJeśli czujesz się samotny i chciałbyś z kimś dzielić swoje pasje, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Strony internetowe to nie tylko źródło rozrywki czy informacji. To także miejsca, na którym możesz poznać swoją drugą połówkę. Internet daje nam niesamowite możliwości. Strony internetowe proponują bogatą ofertę portali randkowych. Zanim jednak zdecydujemy się na założenie profilu, sprawdźmy dobrze adres, na którym chcemy mieć konto. Warto poczytać opinie na forach internetowych, ale najlepiej będzie, jeśli popytamy znajomych, którzy na pewno też kiedyś wchodzili na strony internetowe tego typu.

 

Podawanie informacji – nie wpisuj zbyt wiele

Gdy już założysz konto, zostaniesz poproszony lub poproszona o uzupełnienie swojego profilu. Na Twój osobisty profil składa się wiele różnych rzeczy. Niektóre informacje musisz podać, inne są zbędne, ale pomogą Ci znaleźć rozmówcę o podobnych zainteresowaniach. To od Ciebie zależy, jakie dane znajdą się na portalu. Przede wszystkim podaj płeć i orientację seksualną. Niektóre strony internetowe mają także opcję, która określa czego oczekujesz od tego portalu. Musisz wiedzieć, że nie wszystkie strony internetowe są stricte randkowe. Na niektórych możesz po prostu znaleźć przyjaciół, z którymi porozmawiasz o wspólnych zainteresowaniach lub spotkasz się na kawę. Użytkownicy najczęściej podają także swój wiek, rzadziej poglądy polityczne i wyznanie. Największą uwagę zwróć na zainteresowania. W końcu chodzi o to, by spotkać osobę, z którą będzie Cię coś łączyło. Nie naginaj rzeczywistości i nie pisz, że lubisz sport, jeśli oglądasz go wyłącznie w telewizji (albo po prostu sprecyzuj to, co masz na myśli). Niestety wiele osób wyolbrzymia lub naciąga pewne fakty tak, że w efekcie końcowym niewiele mają związku z tym jak jest naprawdę. Jeśli oczekujesz od drugiej osoby szczerości, Ty także musisz się nią kierować. Nie ukrywaj pewnych spraw. Jeśli liczysz na poważny związek poinformuj o swoich nałogach, nawet tych najmniejszych – nie wszyscy chcą na przykład spotykać się z palaczami. Jeśli w Twoim życiu są już dzieci także o tym wspomnij (w przypadku poszukiwania drugiej połówki jest to konieczne, gdy szukasz przyjaciół i znajomych nie czuj się do tego zobowiązany/zobowiązana). W żadnym wypadku nie podawaj swojego adresu i numeru telefon. Opcjonalnie możesz wpisać swój e-mail lub numer komunikatora internetowego. Pamiętaj jednak, że na Twoim profilu podane informacje widzą wszyscy zalogowani użytkownicy. Firmy informatyczne zajmujące się webdesignem takie jak https://www.design-pro.com.pl/ tworząc rozwiązania internetowe zawsze kładą ogromny nacisk na bezpieczeństwo użytkowników oraz danych zamieszczanych przez nich na portalach.

Dodawanie zdjęć – nie jest obowiązkowe

Zazwyczaj strony internetowe nie wymagają obowiązkowego dodawania zdjęcia, nawet tego profilowego. Jednakże chyba wszystkie portale posiadają taką opcję i można z niej śmiało korzystać. Miło jest wiedzieć, jak wygląda nasz rozmówca. Z drugiej strony nie musisz pokazywać wszystkim swojej twarzy. Zdjęcie możesz wysłać znajomemu dopiero wtedy, gdy będziesz pewny/pewna, że chcesz kontynuować znajomość. Często po wymianie kilku zdań stwierdzisz, że oczekujesz czegoś innego. Jeśli jednak nie masz obiekcji przed pokazywaniem swojej osoby w sieci, śmiało możesz dodać kilka swoich zdjęć. Mogą one na przykład potwierdzać to, co napisałeś/napisałaś w zakładce dotyczącej zainteresowań. Jeśli wspomniałeś/wspomniałaś, że lubisz podróżować – dodaj zdjęcie z jakiegoś ciekawego miejsca, w którym ostatnio byłeś/byłaś.

Dostępne opcje – darmowe i płatne

Strony internetowe oferują multum różnorodnych opcji, z których możesz korzystać, na przykład podczas przeglądania profili innych osób. Jeśli ktoś Cię zainteresuje, nie musisz od razu pisać do tego użytkownika. Możesz wysłać mu tak zwaną zaczepkę. Wtedy logując się na stronie zainteresowana jednostka zobaczy, że jesteś zainteresowany/zainteresowana. Niektóre strony internetowe po prostu rejestrują Twoje „odwiedziny” na czyjejś stronie i przekazują te informacje drugiej osobie. Z jednej strony możesz sobie tego nie życzyć, z drugiej Ty także będziesz dostawać takie powiadomienia. Zazwyczaj można jednak wyłączyć wspomnianą opcję. Wtedy jednak, ani ktoś nie widzi, że odwiedzasz jego profil, ani Ty nie widzisz odwiedzin innych użytkowników. Strony internetowe oferują także liczne statystyki i oferty premium, za które trzeba płacić.

Pierwsze spotkanie – musisz być na nie gotowy

poznaj ludziZ czasem jakiś użytkownik może zainteresować Cię tak bardzo, że postanowicie się spotkać. Pamiętaj, że w internecie możesz spotkać każdego. Dlatego niezależnie od tego, ile czasu rozmawiacie na czatach, zachować ostrożność. Pierwsze spotkanie ustalcie w miejscu publicznym. Nie zapraszaj znajomego lub znajomej do domu, nie przyjmuj też odwrotnej propozycji. Kawiarnia czy pobliski park to idealne miejsce na spotkanie. Nie umawiaj się oczywiście w porach wieczornych, wybierz okolice południa lub popołudnia. Komplikacje pojawią się, gdy jesteście z różnych miast. Tym bardziej, jeśli są one położone dość daleko. Ustalcie wtedy miejsce spotkania. Jeśli będzie w Twoim mieście, poleć poznanemu użytkownikowi dobry hotel w okolicy. Jeśli postanowisz wybrać się do drugiego miasta, zapytaj o miejsce, w którym możesz przenocować. Gdy postawisz sprawę jasno, a druga osoba będzie się z Tobą zgadzać, możesz być prawie stuprocentowo pewny/pewna, że wszystko jest w porządku. Pamiętaj jednak, by nawet wtedy zachować umiarkowaną czujność. Nic na tym nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy chcesz się spotkać, a druga osoba to zaproponuje, grzecznie jej odmów. Wszystko musi toczyć się odpowiednim tempem. To samo dotyczy sytuacji odwrotnej. Jeśli wspomnisz o spotkaniu i nie zostanie to odebrane pozytywnie, nie naciskaj. Poczekaj, aż poznacie się nieco lepiej i spróbuj delikatnie znowu.

Strony internetowe z portalami randkowymi to wspaniała okazja, by poznać kogoś podobnego do nas. Jednak nie rezygnuj także z poszukiwać w realnym świecie. Prawda jest taka, że nigdy nie wiesz kiedy się zakochasz. Dlatego próbuj wszystkich możliwości, a oprócz miłości możesz poznać także wielu ciekawych znajomych i przyjaciół.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio czytane

Jak rzeczoznawca wycenia nieruchomości?

 

Być może wydaje nam się, że wyceny nieruchomości powstają w oparciu wyłącznie o walory estetyczne określonych mieszkań, domów czy lokali użytkowych. Jeżeli tak właśnie by było, właściciele pięknych i świeżo wyremontowanych mieszkań zlokalizowanych w mało przyjaznych warunkach środowiskowych nie byliby aż tak bardzo rozczarowani danymi umieszczonymi w operatach szacunkowych, stanowiących opinię rzeczoznawców majątkowych na temat wycenianych obiektów. To, czy jedno mieszkanie zostanie wycenione na kilkaset tysięcy, a drugie – podobne – zaledwie na kilkadziesiąt, uzależnione jest bowiem od ogromnej ilości czynników, które muszą być wzięte pod uwagę podczas odpowiedzialnego podejścia do zadania.

Czytaj więcej...

O czym mówią kwiaty, czyli kilka słów o symbolice

Obdarowując kogoś kwiatami, czasami nie wiemy, że za ich pomocą mówimy co innego, niż chcemy. W grę wchodzi bowiem symbolika kwiatów, która zależy od gatunku oraz koloru. Oczywiście dla wielu osób jest to sprawa drugorzędna lub całkowicie nieistotna, ponieważ liczy się sam gest. Bywa i tak, że mężczyzna podarowując kobiecie żółte kwiaty wcale nie ma pojęcia, że oznaczają one zazdrość czy zdradę. Bo tak to już z symbolami jest – są one głęboko ukryte i nie zawsze adekwatne do sytuacji. Warto jednak poznać tajemnice kwiatów. Szczególnie dla wielu kobiet ma znaczenie ich rodzaj, dlatego panowie, trochę wiedzy na temat symboliki bukietów nie zaszkodzi. Zacznijmy od samych kolorów. Biel powszechnie uważana jest za symbol niewinności, czystości i szczerości. W związku z tym, jeśli chce się komuś powiedzieć, że żywi się w stosunku do niego szczere i szlachetne uczucia, warto podarować kwiat w tym kolorze. Z kolei barwa żółta w odniesieniu do kwiatów symbolizuje negatywne uczucia związane z zazdrością i złością. Niektórzy wierzą, że podarowanie komuś bukietu w tym kolorze przyczynia się do wywołania kłótni i nieprzyjemnych sytuacji pomiędzy tymi dwiema osobami.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – przepisy i zasady

Transport bliski polega na przenoszeniu ładunku o określonej wadze i wielkości w obrębie jednego miejsca pracy. Może nim być dowolnej wielkości magazyn, plac budowy, hala produkcyjna, kopalnia, stocznia i tym podobne. Mimo, że określenie „bliski” jest mylące, chodzi tu głównie o wykonywanie danej czynności, która polega na przenoszeniu czegoś z jednego miejsca na drugie ręcznie lub za pomocą urządzeń pomocniczych. W czasie budowy ogromnych osiedli mieszkaniowych, dróg lub mostów, maszyny takie jak żurawie, chwytaki i wciągarki są niezastąpione. Ich praca jest tu podstawą, a poszczególni pracownicy zajmują określone stanowiska, obsługując ich prosty lub skomplikowany mechanizm. Natomiast jeśli chodzi o transport ręczny w określonym zakładzie pracy, jego podstawą jest siła ludzkich mięśni. Coraz częściej jednak zaczyna się od tego odchodzić. Każdy pracodawca ma bowiem obowiązek wyposażyć każdego pracownika w odpowiedni sprzęt pomocniczy, aby wykonywanie każdego zadania było jak najmniej obciążające.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!